77017

Salonumuz aikido  alanında eğitim hizmetleri vermektedir.

 

Aikido eğitimleri M.Lemi Bağdatlılar organizasyonu bünyesinde , Japonya’ya bağlı uluslararası Aikikai Federasyonu’na ve Türkiye Wushu Federasyonu’na bağlı olarak verilmektedir.Lemi Bağdatlılar Türkiye’ye aikidoyu getiren kişi olup 6.dan derecesiyle Türkiye’deki en yüksek eğitmenlik derecesine sahiptir.

 

*Aikido eğitmenimiz Okan Dokuzluoğlu aikido branşında hem federasyon hem de Aikikai Foundation’dan 4.dan eğitmenlik derecesine sahiptir.M.Lemi Bağdatlılar’ın öğrencisi olarak başlayıp sürdürdüğü aikido yoluna 15 yıldır devam etmekte ve 8 yıldır çocuk ve yetişkinlere eğitmenlik yapmaktadır.

*Derslerimiz ayrı ayrı çocuk, genç ve yetişkin gruplarının yanısıra  kişiye özel de yapılabilmektedir.

*Üyelerimizin aylık aidatları kayıt tarihinden başlayarak her ay peşin olarak alınır.

*Aikido kıyafeti ölçüleriniz alınarak dojomuz tarafından temin edilir.

*Öğrencilerimiz aikido eğitimlerini alırken 3 ayda bir kuşak sınavlarına tabi tutulmaktadır.sınavlar ücretlidir.Sınav sonucunda başarılı olanlar kuşak atlamaya hak kazanır ve 1.dan’a kadar Lemi Bağdatlılar Organizasyon’dan, dan derecesi sonrası hem Wushu Federasyonu’ndan, hem de Japon Aikikai Foundation’dan belge alacaklardır.
UYARI:  

 

         SAYIN  ZİYARETÇİLERİMİZ DOJOMUZ RESMİ İZİNLERLE AÇILMIŞ  TÜRK VE JAPONYA FEDERASYONLARINA BAĞLI VE YETKİLİDİR. AŞAĞIDAKİ BÖLÜMDEBELGELERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ EĞİTMEN VE SALON ARARKEN ÇOCUKLARINIZI EMANET EDECEĞİNİZ YERİN RESMİ AIKIDO DOJOSU OLMASINA DİKKAT EDİNİZ BİLGİLERİNİZE...